Zrównoważona moda
14.jpg

Zrównoważona moda to jedno z najbardziej nośnych haseł ostatnich lat. Nie bez powodu. To co nosimy i jak kupujemy odzież ma ogromne znaczenie i nie chodzi tu tylko o nasz dobry wygląd czy styl. Wybierając odpowiednie marki i produkty wybieramy określoną filozofię, styl życia, manifestujemy jaki jest nasz stosunek do świata, matki ziemi czy innych ludzi, którzy tę modę tworzą.

Franchie Rules to marka świadoma wyzwań stojących przez współczesnym światem mody. Tworząc nasze kolekcje nieustannie dążymy do tego, aby sprostać oczekiwaniom klientów zaangażowanych, mądrych, myślących o konsekwencjach naszych codziennych decyzji. Bliska jest nam filozofia slow fashion i zero waste. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pozwolą nam być bardziej eco, bo wierzymy, że nawet najmniejsze zmiany mają znaczenie. 

Franchie Rules to projekty ponadczasowe – zarówno pod względem designu jak i jakości. Stoimy w opozycji do fast fashion. Nasze kolekcje bazują na klasyce, która niezależnie od sezonowych trendów, zawsze obroni się w zderzeniu z czasem. Wierzymy, że tworząc wzory z wysokiej jakości materiałów, dbając o detale, stawiając na doskonałe krawiectwo kreujemy modę, która będzie służyć kobietom przez wiele lat, nie tracąc na aktualności. Dla nas to oczywiste, że ubrania zostają z nami na lata. Kolekcje szyjemy w polskich szwalniach, współpracując z wysoko wykwalifikowanymi ekspertami. Działając lokalnie wspieramy lokalny biznes i społeczność. To niezwykle ważne – szanujemy ludzi, którzy dla nas pracują, cenimy ich pracę. Etyka w biznesie to dla nas ważny temat, których chcemy rozwijać z naszej działalności. Wierzymy, że nasze klientki to doceniają i jest to dla nich istotne. Ponadczasowość jest eco i jest trendy. 

W codziennej pracy bliska jest nam filozofia Zero Waste. Rozważne planowanie to klucz do eco sukcesu w branży mody i my o tym wiemy. Nadwyżki materiałów wykorzystujemy do tworzenia projektów na indywidualne zamówienie, w określonym rozmiarze, tak by maksymalnie wykorzystać zakupione surowce. Dziękujemy, że nam w tym pomagacie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl